09.01.2024
67
Zerena 7

miniRITE

miniRITE, hafiften çok ileri dereceye kadar olan işitme kayıplarına uygun çok şık ve aynı zamanda gizli görünümde hoparlörü kulak içinde olan işitme cihazıdır.

miniRITE T

miniRITE T, hafiften çok ileri dereceye kadar olan işitme kayıplarına uygun telecoil ve çift dokunmatik düğmeli, hoparlörü kulak içinde küçük bir işitme cihazıdır.

BTE 105

BTE 105 orta dereceden, çok ileri dereceye kadar işitme kayıplı kullanıcılar için güçlü ve modern bir kulak arkası işitme cihazıdır.

IIC

IIC var olan en küçük kulak içi kişisel işitme cihazıdır. Tamamen kulak kanalına sığacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle çoğu durumda görünmezdir. Hafiften orta dereceye kadar işitme kayıplı kullanıcılar için uygundur.

CIC

CIC kişisel kanal içi işitme cihazı, neredeyse tamamen kulak kanalının içine sığacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle zar zor görülebilir. Hafiften orta dereceye kadar işitme kayıplı kullanıcılar için uygundur.

ITC

ITC kişisel kulak içi işitme cihazı, dış kulağın alt üçte birine sığacak şekilde tasarlanmıştır ve el becerisi sınırlı olan kullanıcılar için idealdir. Hafiften orta dereceye kadar işitme kayıplı kullanıcılar için uygundur.

ITE HS

ITE HS tüm kişisel kulak içi işitme cihazların en büyü ve en güçlüsüdür. Dış kulağın yarısına oturacak şekilde tasarlanmıştır, sınırlı el becerisine sahip ve görmesi azalmış kullanıcılar için idealdir. Orta dereceden, çok ileri dereceye kadar işitme kayıplı kullanıcılar için uygundur.

ITE FS

ITE FS tüm kişisel kulak içi işitme cihazların en büyü ve en güçlüsüdür. Dış kulağın tamamına oturacak şekilde tasarlanmıştır, sınırlı el becerisine sahip ve görmesi azalmış kullanıcılar için idealdir. Orta dereceden, çok ileri dereceye kadar işitme kayıplı kullanıcılar için uygundur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
  DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?