08.01.2024
69
Alpha 3

miniRITE T

miniRITE T, hafiften çok ileri dereceye kadar olan işitme kayıplarına uygun telecoil ve çift dokunmatik düğmeli, hoparlörü kulak içinde küçük bir işitme cihazıdır.

miniRITE T R

MiniRITE T R, hafiften çok ileri dereceye kadar işitme kayıpları için uygun, küçük, şarj edilebilir bir kulak içi alıcı işitme cihazıdır. Şarj edilebilir Li-ion pil, telecoil ve çift basmalı düğme ile birlikte gelir.

miniBTE T

miniBTE T, hafif ila orta-ileri dereceli işitme kayıplarına uygun, telecoil ve basmalı düğmeye sahip küçük bir kulak arkası işitme cihazıdır.

miniBTE T R

miniBTE T R hafif ila orta-ileri dereceli işitme kayıplarına uygun, küçük ve şarj edilebilir bir kulak arkası işitme cihazıdır. Şarj edilebilir bir lityum-iyon pil, telecoil ve basmalı düğmeye sahiptir.

IIC

Görünmez kanal içi işitme cihazları (IIC) mevcut en küçük kulak içi işitme cihazlarıdır. Tamamen kulak kanalına oturacak şekilde tasarlandığından çoğu zaman dışarıdan görünmez. Hafiften ileri dereceye kadar işitme kaybı olan kullanıcılar için uygundur.

CIC

Tamamen kanal içi işitme cihazları (CIC) neredeyse kulak kanalının içine tamamen yerleşecek şekilde tasarlandığından dışarıdan neredeyse fark edilmez. Hafiften ileri dereceye kadar işitme kaybı olan kullanıcılar için uygundur.

ITC

Kanal içi işitme cihazları (ITC) dış kulağın alt üçte birlik kısmına oturacak şekilde tasarlanmış olup el becerisi kısıtlı olan kullanıcılar için idealdir. Hafiften ileri dereceye kadar işitme kaybı olan kullanıcılar için uygundur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
  DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?