Şarj edilebilir miniBTE T R

04.12.2022
48
Şarj edilebilir miniBTE T R

Şarj edilebilir kulak arkası işitme cihazı modeli miniBTE T R

Şarj edilebilir pile sahip bu işitme cihazı sadece 3,5 saatte tamamen şarj olur. Genelde hafif ila orta şiddetli işitme kaybında kullanılır. iPhone®, iPod touch® ve iPad® dahil olmak üzere modern cihazlara doğrudan kablosuz bağlantı gerçekleştiren 2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahiptir.

Philips HearLink miniBTE T R, hızlıca şarj olur. Böylece size gün boyu kullanma imkanı sunar

Entegre şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi ile Philips HearLink, modern şarj edilebilme kolaylığını sunar. Akıllı cihazlardan ses aktarımı yapmak da dahil olmak üzere kullanıcılar, cihazı kısa süre şarj ettikten gün boyu kullanabilir. Ayrıca şarj edilmeyen modellerin aksine kullanıcıları küçük pil satın alma ve değiştirme zahmetinden kurtarır.

MiniBTE T R şarj cihazı, sadelik ve dayanıklılık ön plana çıkarılarak tasarlandı. Komodininize yakışacak hafif ve sade bir cihaz. Entegre USB 2.0 girişi, çeşitli güç kaynaklarından şarj edilmesine olanak tanır.

Kullanımı kolay taşınabilir şarj cihazı

Küçük ve taşıması kolay olan yeni Charger Plus MNB T R, hareketli yaşam tarzına sahip kişiler için idealdir. Entegre dahili pili şarj ederek, taşınabilir şarjınız ile HearLink miniBTE T R cihazını üç kere tam şarj edebilirsiniz.

*Bilgi alınız. Değişiklik gösterebilir.

Temel Özellikler

Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi

Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır. Önce gürültüde konuşmayı dinleyerek ve ardından gürültüde konuşmayı daha net hale getirmek için öğrenmeyi uygulayarak eğitilir.

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.

SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı

Çığır açan bir geri bildirim yönetimi olan SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı aynı zamanda amplifikasyonda da bulunur. Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse ıslıksız bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır. (İşitme cihazı uygulamasının en iyi klinik kullanımına göre).

2.4 GHz kablosuz teknoloji

2,4 GHz doğrudan kulağa teknolojisi, Android™ akıllı telefonlar ve cihazlar, iPhone®, iPod touch® ve iPad® dahil olmak üzere modern cihazlara doğrudan kablosuz bağlantı sağlar. Eller serbest iletişim özelliği ile karşı tarafın sizi duyması için iPhone’unuzu kulağınıza tutmanıza gerek yok. Aramayı telefonunuzla yanıtladıktan sonra konuşmaya başlayın, işitme cihazınızın mikrofonu sesinizi algılayacaktır. 

Binoral koordinasyon

Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Düşük Frekans Geliştirme Kaynak merkezine git

Daha iyi ses kalitesi için TV’ler ve cep telefonları gibi kablosuz cihazlardan gelen düşük frekanslı sinyalleri artırır.

Renginizi seçin ve ihtiyacınız olanı alın

MiniBTE T R işitme cihazı, teninize veya saç renginize uygun renk seçeneklerine sahip.

İşitme kaybınız olup olmadığını nasıl anlarsınız

isitme-kaybi-nedir

İşitme kaybının ilk belirtilerini ve işitme kaybı derecesinin işitme duyunuzu nasıl etkilediğini öğrenebilirsiniz. İşitme kaybının farklı dereceleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için işitme kaybını anlama sayfamızı ziyaret edin

.

İşitme kaybı hakkında daha fazlası
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?