Oticon RUBY İşitme Cİhazları

13.11.2022
74
Oticon RUBY İşitme Cİhazları

Ruby ile kaliteli ses deneyimi

Oticon Ruby, orta segment serisinde yer alan en iyi ses kalitesinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Güçlü bir yonga setine sahip olan Oticon Ruby, dedektörleri sayesinde, saniyede 56 bin ölçüm yaparak ortamdaki değişiklikleri izler ve sesin geldiği yöne doğru anlık odaklanma sağlar. Bu sayede farklı noktalardan gelen sesleri kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Ayrıca 48 farklı frekans kanalına sahip segment lideri Oticon Ruby ile sesleri yüksek çözünürlük seviyesinde duyabilirsiniz!

İşitmenin beyinle başladığını savunan BrainHearing™ felsefesi ile tasarlanan Oticon Ruby, beynin seslere anlam yüklemesini sağlamak için ihtiyaç duyduğu şeyleri sunar.

SuperShield Feedback Önleme Teknolojisi

Çoğu işitme cihazı kullanıcısı birisine sarılırken, telefonda konuşurken veya sadece arabalarında otururken işitme cihazlarından çıkan ıslık seslerinin neden olduğu rahatsızlığın farkındadır. Yeni Oticon Ruby, SuperShield feedback yönetim sistemi, ses kalitesini ve kullanıcıların işitme cihazı deneyimini iyileştirmek için ortaya çıkmadan önce ötme sesini engeller.

Bağlantısız Kalmayın

Oticon Ruby, Apple™ cihazlarla direkt olarak, ConnectClip aracılığıyla da diğer Android™ cihazlarla bağlantı kurarak video izlerken, müzik dinlerken, telefon görüşmeleri yaparken her iki kulağa ses akışı sağlar. Aynı zamanda eşsiz bir CROS / BiCROS çözümü sunar.

Oticon ON uygulamasıyla işitme cihazınızın ses seviyesini ve programı kontrol edebilir, ayrıca işitme cihazınızı kaybetmeniz durumunda cihazınızın telefonunuza bağlı olduğu son noktayı harita görebilirsiniz!

IFTTT.com’da kendi akıllı bağlantılarınızı kolayca yapabilirsiniz. Örneğin; işitme cihazlarınız, telefonunuza kısa mesaj geldiğinde, piliniz azaldığında veya birileri kapı zilinizi çaldığında size haber verebilir.

Güvenilir Şarj Edilme Özelliği

Oticon Ruby BTE, miniRite ve şarj edilebilir miniRite R modelleriyle üretilmiştir.

Orta segment serimize güvenilir endüktif şarj olanağını getiren Oticon Ruby’nin modern, şarj edilebilir lityum-iyon batarya çözümü ile gün boyu kulanım için 3 saat şarj etmeniz yeterlidir.

Ayrıca 30 dakikada hızlı şarj özelliği ile cihazlarınızı şarja takmayı unutsanız bile 6 saatlik ekstra kullanım olanağı sunar.

Teknik Özellikler

Ses KontrolVar
Program SeçimiVar
Program Sayısı4
FM UyumuVar
TelecoilVar
CROS DesteğiVar
BluetoothVar
Mobil UygulamaVar

Donanım

Mikrofon Sayısı2
Mikrofon TipiAdaptif Direksiyonel
Pil Tipi13
Pil Ömrü2,5 hafta
IP DerecesiIP 68
LED İşaretçiYok

Yazılım

Gürültü AzaltmaVar
Feedback EngellemeVar
Frekans SıkıştırmaVar
Frekans KaydırmaVar
Otomatik ProgramVar
Tinnitus YardımıVar
Binaural KoordinasyonVar
Yön AlgılamaVar
Kendi Sesini AlgılamaYok
Yazılım GüncellemeVar

Oticon Velox S™ Platformu

Oticon Ruby işitme cihazı Oticon’un bugüne kadarki en güçlü ve en gelişmiş platformu Velox S (2019) üzerine inşa edilmiştir. Önceki nesil Oticon Velox (2016)’a ek olarak

  • Daha geniş hafıza
  • Bulunduğu ortamdaki değişiklikleri saniyede 56.000 kere kontrol edebilen daha hassas sensörler
  • En yüksek çözünürlük için 10 frekans kanalı (en yüksek modelde)
  • Şarj edilebilir dahili pil ile çalışma seçeneği
  • Bugüne kadarki en küçük gövde tasarımı

özelliklerine sahiptir.

Oticon Velox S™ Platformu

BrainHearing™

Oticon işitme cihazları işitme problemlerine BrainHearing (beyin ile duyma) esasları ile yaklaşır. “Seslere yeterince odaklanırsam duyabiliyorum, ama sürekli odaklanmaya çalışırken de yoruluyorum.” dediğiniz günleri geride bırakın. Oticon işitme cihazları sesleri sizin ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenler ve kolayca birbirinden ayırabileceğiniz şekilde sunar. Böylece konuşmaları ve diğer önemli sesleri çaba harcamadan kolayca seçebilir ve onlara odaklanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
DUY ANALİZ İŞİTME MERKEZİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?